sobota, 7 maja 2011

Urodzinowo-prezentowo

Jakiś czas temu miałam urodziny i od Córki na tą okazję dostałam bony w sklepie internetowym z przeznaczeniem - KSIĄŻKI.
Przeglądałam ofertę kilka razy, wybrałam co nie co, potem znów się zastanawiałam i tak było przez jakiś czas, znaczy się do czasu wizyty w bibliotece. Tam pierwszą książką, na którą padł mój wzrok była pozycja wybrana przeze mnie w ramach prezentu. Na szczęście tylko wybrana a jeszcze nie zamówiona, bo zamiast książek został zamówiony nowy i mam nadzieję bezawaryjny aparat fotograficzny oraz penDrive.
Wszystko dostałam wczoraj i cała szczęśliwa się bawię :)
Dziękuję Justynko.

Na dowód tego, że mam nowy aparat wklejam zdjęcia prezentów, które dostałam za, pośrednictwem moich młodych gości, od Ewy.
Od tej wielce utalentowanej osoby dostałam pięknie odszytą torbę w tonacji niebiesko-granatowej oraz chustecznik.
Żałuję, że Ewa nie ma swojego bloga, ale mam nadzieję, że spotykacie Ją i Jej prace na festynach w środkowej Polsce.2 komentarze:

  1. Hej moja droga! brawo za wybor prezentow:-) Mam nadzieje, ze beda dlugo cieszyc wlascicielke. Co do Ewy to faktycznie duza szkoda, ze nie moze pokazac swoich dziel w sieci, moze kiedys ja zdopingujesz do internetu? calusy od Just!
    ps. Chojni mi wspominala ze tu do Ciebie zagladala i mowi, ze jestes ladna i fajna babka;-)

    OdpowiedzUsuń