środa, 20 lipca 2011

Mulina z Fabryki Nici Ariadna

Zimą wyszywałam fartuchy-zapaski i przy tej okazji pisałam o problemach z muliną Ariadna.
Pamiętacie, że swoimi problemami podzieliłam się z przedstawicielka Fabryki Nici Ariadna. Sprawa została załatwiona szybko i elegancko, dostałam od nich nici mulina, co do których miałam zastrzeżenia.

Kilka dni temu przedstawicielka Fabryki Nici Ariadna ponownie skontaktowała się ze mną prosząc o przetestowanie trzech partii nici mulina.
Oczywiście wyraziłam zgodę i czekałam na przesyłkę z nićmi.
Przesyłka przyszła a do nici dołączona była kanwa z nadrukiem pięknego wzoru.

Nici już zaczęłam używać i szczerze mówiąc to nie bardzo mam się do czego przyczepić. Nitka się nie "siepie", nie rozdziela się na włókienka, skręt tez jest chyba odpowiedni no może tylko do połysku a właściwie jego braku można się przyczepić.
Na razie te uwagi odnoszą się do nitek oznaczonych nr 1.

Ponownie zwracam się do Was z prośba o wpisywanie wszelkich uwag, dotyczących jakości nici mulina Ariadna, w komentarzach pod tym postem.

Może znajdzie ktoś chętny na kanwę z nadrukiem wzoru, która dostałam od Ariadny. Z przyjemnością oddam ją w dobre ręce i dołożę cześć zdobycznej muliny.

5 komentarzy:

 1. Również wiosna tego roku zmuszona byłam nabyć partię tejże muliny z nowej produkcji(kilka lat temu rozpoczęłam wyszywać obrazek Ariadna).I jestem mile zdziwiona.Poza tym, że za żadne skarby nie można jej mieszać se starą(jest różnica w grubości nitek i blasku)wyszywa się dobrze.Zaczęłam się zastanawiać czy warto wydawać pieniążki na DMC, która niestety w moich sklepach jest dwukrotnie droższa

  OdpowiedzUsuń
 2. też wyszywam ariadną i zgadzam się z Panią wyżej ,że muliny są różnej jakości w zalerzności od dostawy , ja mam kanwe z nadrukiem ariadny z wilkiem dostałam od siostry na urodziny jak nie zgłosi się inny chętny to mogę przyjąć tą kanwe wzór jest super

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja dopiero niedawno zaczęłam coś tam haftować, więc jeszcze opinii wydawać nie mogę.
  Koniki na obrazku śliczne są :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. JA też póki co nie mam zastrzeżeń co do muliny Ariadna. Od lat nią wyszywam, bo oczywiście cena przystępna i jest ok. A co do wzoru też chętnie mogę przygarnąć. A co z odpłatnością, że tak grzecznie spytam?:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja głownie wyszywam ariadną i jak narazie jestem zadowolona .Jeszcze nigdy mi nie zafarbowała ,natomiast DMC owszem.Nowa produkcja jest bardzo dobrej jakości i znacznie poszerzyła się paleta barw.No i cena jak dla mnie ma duże znaczenie- słowem ariadna jest ok!Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń